Sağlık Zz Kuaför Zerrin’den yüzde 40 indirim kampanyası

Zz Kuaför Zerrin’den yüzde 40 indirim kampanyası

4 yıl önce     Sağlık 0
Zz Kuaför Zerrin’den yüzde 40 indirim kampanyası

Gazipaşa’nın önde gelen bayan kuaförleri arasında yer alan ZZ Kuaför Zerrin, yılbaşına özel, aralık ayı sonuna kadar belirlenen hizmetlerde yüzde 40 indirim kampanyası başlattı.

GAZİPAŞA’NIN tecrübeli bayan kuaför salonlarından ZZ Kuaför Zerrin geleneksel hale getirdiği yılsonu kampanyalarına bu yıl da devam ediyor. Sektörde 3. yılını dolduran ZZ Kuaför Zerrin’in başarılı işletmecisi ve aynı zamanda Yaşam Koçu olan Zerrin Yüksel, saç ve kişisel bakım hizmetlerinde yeni yıla kadar yüzde 40’a varan indirimler uygulanacağını söyledi.

Kampanya hakkında Elalem Magazin’e açıklamalarda bulunan Zerrin Yüksel, “Bayan kuaförü sektöründe 3 yılımızı geride bıraktık. İlçe halkına hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana firmamıza özel kampanyalar gerçekleştirdik. İlk yılımızda itibaren düzenlediğimiz kampanyalar büyük ilgi görünce bunu gelenek haline getirmeye karar verdik. Bu yıl da yılsonuna kadar saç açma, boyama, mikro kaynak, boncuk kaynak, neon renkler, omre, somre, keratin bakımı, Brezilya fönü ve her türlü saç bakım hizmetlerinde yeni yıla kadar yüzde 40’a varan indirimlerde bulunacağız. Kampanyanın yanı sıra yılsonuna kadar müşterilerimize sürpriz hediyeler de sunacağız. Bunların yöntemini, hediyeleri ve talihlileri sosyal medya hesabımız üzerinden ilerleyen günlerde duyuracağız” dedi.

KUFAÖR hizmetlerinin yanı sıra, birbirinden tecrübeli ve başarılı ekibiyle bayanlara özel olarak sunulan kişisel bakım hizmetlerine de değinen başarılı iş kadını Zerrin Yüksel, “Kuaför bölümümüzün yanı sıra bayanlara manikür, pedikür, batık tırnak tedavisi, ağda, protez ve jel tırnak alanlarında da hizmet sunuyoruz. Tüm bayanları, Deniz Yolu üzerinde bulunan ZZ Kuaför Zerrin’e kahve içmeye bekliyoruz” diye konuştu.

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!