Magazin ÖNDER TELEKOM HİZMETTE

ÖNDER TELEKOM HİZMETTE

2 yıl önce     Magazin 0
ÖNDER TELEKOM HİZMETTE

Gazipaşa’da yıllardır iletişim sektöründe çalışan Kemal Önder Sarıyıldırım, Önder Telekom isimli kendi işyerini açtı.

2016 yılından bu yana iletişim sektöründe çalışan Kemal Önder Sarıyıldırım, geçtiğimiz haftalarda kendi işyerini açtı. İstiklal Mahallesi Atatürk Caddesi’nde bulunan Cengiz Yaman İş Merkezi’nin zemin katında faaliyet gösteren Türk Telekom bayini devralan Kemal Önder Sarıyıldırım, sektörde elde ettiği tecrübe, bilgi ve deneyim ile kendi mağazasında ilçe halkına hizmet vermeye başladı.  

ŞIK BİR ORGANİZASYONLA AÇILDI

Şık bir organizasyonla kısa süre önce yapılan açılışa; Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, siyasi parti temsilcileri, esnaf odalarının başkanları, meclis üyeleri ve davetliler katıldı. Yapılan duanın ardından işyerinin açılış kurdelesi kesildi. Misafirlerine işyerini gezdiren Sarıyıldırım, ilçe halkına kendi mağazasında hizmet vermekten mutluluk duyduğunu söyledi.

“GAZİPAŞA HALKINA HİZMET ETMEKTEN ONUR DUYUYORUZ”

Yıllardır sektörün içinde olduğunu belirten Sarıyıldırım, “Kendi mağazamızı açmanın vaktinin gediğini düşündük.  7 yılda elde ettiğimiz tecrübe, bilgi ve deneyimle mağazamızı açtık. Önder Telekom olarak Gazipaşa halkına hizmet vermekten mutluluk ve onur duyuyoruz. Tüm ilçe halkımızı mağazamıza bekliyoruz” dedi. Önder Telekom’da telefon satışı, hat üstüne satış, telefon-tablet aksesuarları, Türk Telekom abonelik işlemleri, abonelik iptalleri, Tivibu satışı, internet satışının yanı sıra elektrik- su abonmanlarının ödemelerini de yapılıyor.

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!