Magazin MONKEY BURGER’DE EV YAPIMI HAMBURGERİ TATTINIZ MI?

MONKEY BURGER’DE EV YAPIMI HAMBURGERİ TATTINIZ MI?

1 yıl önce     Magazin 0
MONKEY BURGER’DE EV YAPIMI HAMBURGERİ TATTINIZ MI?

Bir Gazipaşa markası olan Monkey Burger,  ev yapımı burger lezzetini tadabileceğiniz nezih işletmelerden birisi.

Günümüzün en popüler yiyeceklerinden birisi olan hamburgere olan talep her geçen gün artarken, ev yapımı hamburger tercih edenlerin sayısı da çoğalıyor. Gazipaşa’nın en yeni işletmelerinden biri olan SMB Steak Monkey Burger, müşterilerine ev yapımı hamburger lezzetini sunuyor. Deneyimli işletmeci Hasan Ediz Özgenç’in sahibi olduğu SMB Steak Monkey Burger, herkesin sevilen yiyeceği olan hamburgeri kendine has tarzıyla müşterilerine sunuyor. Denizyolunda hizmet veren Monkey Burger, şık bir mekanda hamburger yemek isteyenlerin müdavimi olacağı bir işletme.

 “KENDİ MARKAMIZI KURDUK”

İşletmeci Hasan Ediz Özgenç, Gazipaşa patentli bir marka oluşturduklarını söyledi. Logo tasarımından isim hakkına kadar tüm detayların kendilerine ait olduğunu kaydeden Özgenç,  büyük bir emek sarf ederek bu işin içine girdiklerini ifade etti.  Özgenç, “Kafe işletmeciliği Gazipaşa’da başladığımız ve kendimizi geliştirdiğimiz bir sektör. İlçemizde öğrenci sayısı arttıkça, gençlerin sayısı çoğaldıkça hamburger tarzı yiyeceklerin daha çok tercih edildiğini gözlemledik.  Yakın çevremiz Alanya ve Antalya’da da ev yapımı burger yapan yerler var.  Bizde bu kulvardan gidelim istedik” dedi.

EV YAPIMI BURGERİN YENİ ADRESİ

Burgerin her aşamasının, yerinde yapıldığını belirten Özgenç, “Tüm tecrübemiz ve eski ekibimizle buradayız. Etin çekilmesinden soslanmasına, kıvamına getirilip kalıba oturtulmasına kadar her aşamayı kendimiz yapıyoruz. Ev yapımı hamburgerimizi, şefimizin bir birinden lezzetli özel soslarıyla sunuyoruz. Izgara hamburgerin yanı sıra bonfile ve tavuk servisimiz de bulunuyor. İşletmemizde çay, kahve, neskafe servisi de yapıyoruz. Tüm halkımızı yeni işletmemize bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Ev yapımı lezzetli hamburgerlerin tadına bakmak isteyenler; Getir Yemek, Trendyol Yemek ve Yemeksepeti’nden online sipariş verebiliyor. Öte yandan Monkey Burger, Yurtiçi Kargo ve Hepsi Burada’nın da teslimat noktası.

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!