Ekonomi Merkez İletişim 2. şubesini açtı

Merkez İletişim 2. şubesini açtı

3 yıl önce     Ekonomi 0
Merkez İletişim 2. şubesini açtı

Gazipaşa'da 2011 yılından buyana Gazipaşalı vatandaşların hizmetinde olan Merkez İletişim, Cılızlar İş Merkezi zemin katta 2. şubesini açtı.

2004 yılında başladığı iletişim sektörüne 2011 yılında kendi yerini açarak başlayan Merkez İletişim sahibi Erdem Yılmaz, geçtiğimiz haftalarda Cumhuriyet Meydanı Cılızlar İş Merkezi zemin kata 2. şubesini açtı. Merkez iletişim diğer mağazasında olduğu gibi yeni şubesinde de ikinci el akıllı telefon alım satım işlemlerinin yanı sıra tamir ve bol çeşitli telefon aksesuarları, son model güç bankaları, tabletler, kılıflar, müzik kutuları ve akıllı cihaz satışıyla hizmet veriyor.

İşletme sahibi Yılmaz, Elalem Magazin Dergisi’ne yaptığı açıklamada, “2011 yılından bu yana sektörün en güçlü markaları ile başladığımız iş hayatımızda güçlenerek büyüdük. Müşterilerimiz için sektörün gerektirdiği gibi sürekli kendimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz. 10 yıllık tecrübe, birikim ve deneyimle değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için mağaza sayımızı 2’ye çıkardık. Merkez İletişim Plus olarak tüm ilçe halkına hizmet vermekten mutluluk duyuyor, hemşerilerimizi yeni şubemize bekliyoruz” dedi.

 

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!