Kültür - Sanat Kır Düğünlerinin Adresi: Green Garden

Kır Düğünlerinin Adresi: Green Garden

3 yıl önce     Kültür - Sanat 0
Kır Düğünlerinin Adresi: Green Garden

Güzel bir düğün her gelin ve damadın hayali. Kır düğünleri ise güneşin yüzünü gösterdiği şu günlerde en çok tercih edilenlerden. Kır düğünü deyince akla gelen ilk adres ise Kahyalar’da bulunan Green Garden.

DÜĞÜN, nişan, kına ve nikah dendiğinde yılların tecrübesine sahip Ecrin Organizasyon, pandemi sürecinde de evlilik planları yapan çiftlerin tercihi oluyor. Muhteşem kır düğünlerinin adresi Green Garden çatısı altında organizasyonlarına devam eden başarılı iş kadını Figen Ömeroğlu, yürüttüğü çalışmalarla fark yaratıyor.

Gazipaşa’da pandemi kurallarına uyularak organizasyon yapılabilecek tek düğün salonu olan Green Garden, rezervasyonlarda da talep patlaması yaşıyor. Konuya ilişkin bilgiler veren Figen Ömeroğlu, rezervasyonların çok yoğun olduğunu belirterek, “Düğün, nişan ve kına gibi organizasyonlara izin verilmesiyle birlikte bizleri çok yoğun bir dönem bekliyor. Evlilik planı yapan çok sayıda çiftimiz şimdiden yerini ayırttı” dedi.

GREEN GARDEN PANDEMİDE FARK YARATIYOR

Vaka sayıları yeniden yükselişe geçerken, normalleşme adımları kapsamında start alan düğünlerde en önemli şey sosyal mesafe başta olmak üzere pandemi kuralları ve sağlık. Green Garden bu noktada da öne çıkıyor. Organizasyonlarında pandemi tedbirlerini üst düzeyde tuttuklarının altını çizen iş kadını Figen Ömeroğlu, çalışmalarını bir aile misali kolektif bir biçimde, titizlikle yürüttüklerini belirtti. Ömeroğlu, organizasyonun her aşamasında bire bir yer aldığını dile getirerek “4 bin metrekarelik, denize sıfır konumdaki kır düğün alanımız, 4 bin kişi kapasitelidir. Green Garden, pandemi sürecinde, pandemi kurallarına uyularak düğün yapılabilecek Gazipaşa’da tek alandır. Hem alanın işletmesini hem de organizasyonu yapıyor olmamız diğer firmalara göre bizlere fiyat avantajı sağlıyor. Müşterilerimize kaliteden taviz vermeden daha ekonomik organizasyon yapma imkanı sunabiliyoruz” ifadelerini kullandı.

TEPEDEN TIRNAĞA EŞSİZ ORGANİZASYONLARA

Çiftlerin en mutlu günlerinde hiçbir işle uğraşmadan eğlencenin tadını çıkarmalarına imkan sunduklarına dikkat çeken Ömeroğlu “Orkestradan, fotoğraf çekimlerine, süslemeden, yiyecek içeceğe, güvenlikten, sahneye kadar her şeyi bizler organize ediyoruz. Organizasyon sahipleri tabiri yerindeyse ceketlerini giyip geliyorlar” şeklinde konuştu.

Ecrin Organizasyon’la en güzel ‘Evet’lere

ÖMEROĞLU, rezervasyonlarda esnek çalıştıklarını söyleyerek çiftleri de uyarıyor. Esnek rezervasyonlara karşın Ecrin Organizasyon olarak çiftlere çeşitli avantajlar da sunduklarına işaret eden Ömeroğlu “Kurallar anlık değiştiği için bizlerin de organizasyon sahiplerinin de elini kolunu bağlayan durumlar olabiliyor. Organizasyon tarihine 2 gün kala ödeme alıyoruz. Öncesinde kaparo istemiyoruz. Düğünün iptali durumunda aldığımız tüm parayı kesintisiz iade ediyoruz. Biz müşterilerimize, müşterilerimiz bizlere güveniyor. Bu zamana kadar olumsuz bir durumla karşılaşmadık” dedi.

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!