Magazin 100. YILA COŞKULU KUTLAMA

100. YILA COŞKULU KUTLAMA

2 yıl önce     Magazin 0
100. YILA COŞKULU KUTLAMA

Gazipaşa’da büyük zaferin 100’üncü yıldönümünde konser veren ünlü sanatçı Onur Akın, birbirinden güzel şarkılarıyla ilçe halkına unutulmaz bir gece yaşattı.

Gazipaşa'da 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenlendi. Yüzlerce kişinin katılımıyla yapılan Fener Alayı yürüyüşünün ardından,  Halk Büfe’de devam eden kutlama etkinlikleri ilçe halkı tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Halk oyunları ekibinin gösterileri, yerel müzik grubunun sahne alması ile devam eden kutlama programının ilerleyen saatlerinde Onur Akın konser verdi. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan ünlü sanatçı Onur Akın, birbirinden güzel şarkılarıyla ilçe halkının kulaklarının pasını sildi.

“GAZİPAŞA’YI ÇOK SEVİYORUM”

Gazipaşa’yı çok sevdiğini ve gördüğü ilgiden mutlu olduğunu söyleyen ünlü sanatçı Onur Akın, “Gazipaşa ‘ya 16 yıl önce geldiğimde yine aynı coşku ile karşılaşmıştım. Çok güzel görünüyorsunuz. Bugün bizlere 30 Ağustos Zafer Bayramımızı birlikte kutlama fırsatını veren Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’a çok teşekkür ediyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun” dedi.

Konser bitiminde Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz tarafından Onur Akın'a çiçek ve el işlemeli tablo hediye edildi. Etkinlik kapsamında binlerce Türk bayraklı ve Atatürk resimli balon da gökyüzüne bırakıldı.

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!